Щодо проекту

Наше життя стрімко змінюється. Ще вчора в пошуках необхідної інформації ми годинами сиділи в бібліотеках, а сьогодні отримуємо потрібну інформацію протягом кількох секунд, загуглив відповідне словосполучення. Ще вчора ми стояли в черзі за зарплатнею, лаючись біля каси, а сьогодні вже самостійно знімаємо в банкоматах необхідну кількість грошей. Ще вчора ми божеволіли, коли пізно ввечері чекали дітей з дня народження однокласника, а сьогодні маємо змогу подзвонити їм на мобільний телефон, почути рідний голос і заспокоїтися. Образ життя стає іншим, не схожим на той, що був учора. Сучасні технології роблять наше життя комфортнішим, простішим, точнішим. І гріх не скористатися цими дарами технічного прогресу, особливо в такій непростій і тонкій сфері, як взаємодія вчителів і батьків.

- Ну навіщо витрачати час на дзвінки батькам з метою запросити їх на батьківські збори, якщо можна натиснути дві-три кнопки і батькам миттєво прийде відповідне запрошення на електронну пошту?

- Навіщо готуватися до неприємної розмови з батьками про погану успішність учня, якщо можна миттєво надіслати відповідне повідомлення та ще й разом охопити батьків декількох учнів, що відстають?

- Навіщо членам батьківського комітету потрібно витрачати особистий час і сили на виконання громіздкої і часто невдячної роботи з організації випускного вечора, якщо можна робити це комфортно і оперативно, не встаючи з-за домашнього комп'ютера?

- Чому вчителі не можуть похвалитися своїми досягненнями, показати сертифікати, викласти напоказ відеозаписи відкритих уроків, якщо можна миттєво завантажити всі ці документи в Портфоліо вчителя і демонструвати його всім бажаючим?

- Чому батьки успішних учнів не можуть похвалитися всьому світу досягненнями своїх улюблених чад, якщо можна двома-трьома кліками викласти в Портфоліо учня відповідні документи, фотографії і відеозаписи на загальний огляд?

 І таких «навіщо» і «чому» можна нарахувати десятки.

Для практичних відповідей на ці запитання творчою групою ВГ «Основа» було розроблено безкоштовний веб-сервіс «Школа+», у якому зібрані докупи згадані вище зручності. А ще – багато інших. Ми узагальнили свій багаторічний досвід роботи з учителями та батьками і пропонуємо Вам - користувачам сервісу - саме те, що Вам потрібно. Реєструйтеся і насолоджуйтесь!

Якщо Ви розділяєте наш світогляд і хочете ознайомити Ваших друзів і колег з новим безкоштовним та корисним сервісом - Ви можете скачати наші банери для встановлення на своїх сайтах


 

Україномовний банер 

 

Російськомовний банер

 

 

 120x90

 Школа+

скачати

 

 

 

   

 Школа+

 скачати

 

 

   

 

 

 200x200

Школа+

скачати

 

 

 

 

   

Школа+

скачати

 

 

 

 

   

 

 

Закрити

Створити подію

в
Закрити

Звернутися до адміністратора