Гройсман закликав парламент підтримати реформу освіти

2017-04-06

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав народних депутатів та всі парламентські фракції підтримати п'ять ключових реформ, зокрема, і реформу освіти. Про це глава уряду заявив під час засідання Кабінету Міністрів.

За словами Гройсмана, цього року треба провести фундаментальну реформу системи освіти.

«Пропозиції уряду щодо цієї реформи, що сьогодні знаходяться у парламенті та опрацьовуються і підтримуються профільним Комітетом Верховної Ради, можуть бути основою зміни якості української освіти в ім'я того, щоб наші діти мали доступ і до дошкільної освіти, і до середньої загальної, професійно-технічної, вищої освіти, щоб вони були в сучасному світі конкурентними», - зауважив Володимир Гройсман.

Окрім освітньої реформи, прем’єр наголосив на необхідності проведення пенсійної реформи, земельної реформи, проведення публічної приватизації та реформуванні системи охорони здоров’я.

«Будемо просити, щоб зайняти державницьку позицію, прийняти рішення і дати відповідь людям, що ситуація в країні почала змінюватися. Нам дуже важливо, щоб рішення приймалися, так вони можуть бути реалізовані. Ми будемо закликати український парламент об'єднатися. Треба відкинути усі наші політичні прапори. Нам треба усе зробити для того, щоб об'єднатися заради прийняття необхідних рішень і чесно дивитися людям в очі», - наголосив Гройсман.

Як відомо, наприкінці минулого тижня Національна рада реформ підтримала концепцію Нової української школи та рекомендувала парламенту прискорити розгляд закону «Про освіту».

За інформацією веб-ресурсу Освіта.ua Джерело

Усі новини

Закрити

Створити подію

в
Закрити

Звернутися до адміністратора